Studijní pobyt – Londýn – Stonehenge – 1. doplnění

21 listopadu, 2016 4:35 pm

Na základě komunikace s cestovní kanceláří a na základě přání žáků jsme provedli drobné úpravy programu studijního pobytu v Londýně.

Z důvodu snížení nákladů na vstupy do plánovaných atrakcí během pobytu v Londýně jsme se s budoucími účastníky shodli, že vynecháme předražené muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s a raději zvolíme alternativu v navštívení velkolepého Britského muzea, které je pro účastníky zcela zdarma.

Dále se většina žáků rozhodla že 3. den navštívíme Wimbledonské kurty s muzeem, raději než fotbalové hřiště Arsenalu či Chelsea. Aktualizovaný program pobytu a všeobecné podmínky CK obsažené ve smlouvě o tomto pobytu lze najít v příloze tohoto článku.

Uveřejňujeme také zpřesňující údaje od cestovní kanceláře včetně storno poplatků.

622677-vseobecne-podminky-pro-travel-ck

17-301 PMS Londýn Stonehenge (1)