Recitační soutěž

9 března, 2018 1:52 pm

Dne 7.3.2018 se na MZŠ Kamenačky konala Recitační soutěž. Zúčastnilo se celkem 24 dětí, což je opravdu hojná účast. V porotě zasedla Monika Kellerová, Jitka Kubálková a Ivana Nekudová. Soutěžilo se ve třech kategoriích : 1.a 2.ročníky, 3.ročník měl svoji kategorii a 4.ročník také. Výběr básní obstarali žáci buď sami nebo s pomocí učitele. Všichni žáci se opravdu snažili podat co nejlepší výkon. Porota hodnotila znalost textu, výslovnost, tempo a přednes, dále obtížnost básně a celkový dojem.
Výsledky soutěže :

1. a 2.třídy :    1. místo – Klára Jandová 2.B
                          2. místo – Sára Tomíšková 2.A
                          3. místo – Stella Škarková 1.A
3.třídy :            1. místo – Marek Ouředník 3.A
                          2. místo – Filip Žák 3.A
                          3. místo – Eliška Wiszová 3.A
4. třídy :           1.místo – Veronika Vaňáčková 4.B
                          2. místo – Stella Kučerová 4.A
                          3. místo – Filip Hejtmánek 4.B
Každý soutěžící dostal knihu a propisku, nehledě na umístění,  dohromady jsme rozdali mezi děti 40 knih. Odměny byly financovány z nadačního fondu naší školy.
Soutěž byla velmi vydařená a už se těšíme zase někdy u poezie . Jak je vidět, rýsují se nám mezi novou generací již první básníci.
                                                                                                Mgr. Monika Kellerová