Karlovarský skřivánek

22 února, 2018 7:34 am

Dne 21. února 2018 se na Základní umělecké škole Slunná v Brně konal XXIII. ročník celostátní soutěže v sólovém zpěvu Karlovarský skřivánek 2018. Naši školu reprezentovali dva soutěžící – Matouš Knotek ze třídy  5. B a Marek Ouředník ze třídy 3. A.

Soutěžící museli zazpívat odborné porotě dvě písně – píseň národní a píseň z oblasti populární hudby. Marek Ouředník zpíval píseň Ach, Kačo, Kačo a Chválím tě země má. S těmito písněmi si u poroty vybojoval krásné třetí místo. Matouš Knotek zazpíval porotě píseň Neviděli jste tu mé panenky a píseň Jen se hádej. Za své pěvecké umění získal čestné uznání. Soutěž byla náročná, plná úžasných zpěváků a proto našim dětem moc gratulujeme za krásné umístění a reprezentaci školy.