Celodružinový výlet do Jumpparku

5 prosince, 2017 10:12 am

V pondělí 27. listopadu jsme s dětmi ze školní družiny navštívili
trampolínové ce
ntrum Jumppark v Brně. Do Jumpparku jsme přijeli kolem půl třetí odpoledne a všichni jsme byli plni očekávání.
Hned po příchodu se nám věnoval trenér a pustil nám instruktážní video o pravidlech bezpečného skákání, protože kolem nás byly všude trampolíny a skákadla.

Po všech pokynech se ručička na hodinách pomalu přiblížila k 15. hodině a nám začala hodina plná zábavy.  Všude okolo nás bylo tolik trampolín, že jsme nevěděli, kam dříve skočit.

Nakonec si každý vyzkoušel vše, co Jumppark nabízel, ale největší úspěch mělo skákání do molitanů. Dále si děti zahrály vybíjenou, košíkovou, vyzkoušely si skoky o trampolínovou stěnu, procvičily si koordinaci těla.Program byl velice pestrý a plný zábavy. V závěru hodiny jsme doplnili tekutiny, snědli svačinu a jeli zpět. Výlet se nám vydařil. Děti se vracely domů spokojené a znavené.